Fìrinn spioradail • spirituell.karma-hilfe.de

Fìrinn spioradail • E - 02 - Le Tunnel

 

leabhar bho ERITON • Gàidhlig

 
Fìrinn spioradail • gd - Gàidhlig • spirituell.karma-hilfe.de     gd • Gàidhlig  Deutsch |  English |  Gàidhlig |  Svenska |  Nederlands |  עברית 

An tadhal mu dheireadh agad: DiD 2. Lùn 2026, 13:17 ’S e DiD 2. Lùn 2026, 13:17 an tìde an-dràsta




 [ Post a-mhàin ] 
Ùghdar Post
 Cuspair a’ phuist: E - 02 - Le Tunnel
PostAir a phostadh: Diar 8. Lùn 2024, 22:55 
Far loidhne

Air a chlàradh: DiM 25. Lùn 2020, 19:26
Postaichean: 932

Le Tunnel

.......................................................................................


Le Tunnel

Le Tunnel est un jeu.
Le Tunnel est la même chose qu'un Trou de Ver.
On peut dire Tunnel ou Trou de Ver.
Le résultat est le même.

Le Tunnel appartient à la catégorie des Jeux.
Il existe de nombreux jeux avec des Tunnels.

Le Tunnel est une Œuvre d'Art.
Le Tunnel appartient à la catégorie des Œuvres d'Art.
Le Tunnel a été créé par une âme créatrice et divine.
C'est pourquoi le tunnel est une Œuvre d'Art.

Le Tunnel appartient également à la catégorie des Échelle vers le Ciel.
Le tunnel vous fait descendre « les marches de l'échelle qui mène au ciel » dans un état encore pire.

Plus vous traversez un Tunnel – ou un Trou de Ver – plus vous descendez l'Échelle vers le Ciel.



Agrandir l'image

Dealbh





__________________________
VÉRITÉ rend libre.
VÉRITÉ est LIBERTÉ pour l'âme.


Ceann na duilleige
 Pròifil  
 
 [ Post a-mhàin ] 


Cò tha air loidhne

Buill air an fhòram seo an-dràsta: AppleWebKit is 0 aoighean


Chan urrainn dhut postaichean ùra a chruthachadh san fhòram seo
Chan urrainn dhut freagairt ri cuspairean san fhòram seo
Chan urrainn dhut na postaichean agad a dheasachadh san fhòram seo
Chan urrainn dhut na postaichean agad a sguabadh às san fhòram seo
Chan eil cead agad ceanglachain a chur dhan fhòram seo

Gearr leum gu:  


 

Wahrsagen
Hilfe bei Liebeskummer


www.miomai.de



 

Kartenlegen

Privat Kartenlegen



 


Hamburg Kartenleger




Bremerhaven |  Hamburg |  Lübeck |  Wuppertal |  Augsburg |  Freiburg |  Leverkusen |  Trier |  Ulm
Darmstadt |  Stuttgart |  Würzburg |  Heidelberg |  Bochum |  Offenbach |  Paderborn Dortmund |  Frankfurt
Mannheim |  Düsseldorf |  Wiesbaden |  Nürnberg |  Krefeld |  Duisburg |  Köln |  Aachen |  Kassel



 

karma-hilfe.de |  Mean-Fhiosrachadh  |  Fios  |  cànanan eile | 



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Eadar-theangachadh le Akerbeltz is GunChleoc